Opiekun osób starszych – stabilna praca oraz wysokie zarobki.
16 marca 2021

Opiekun osób starszych – stabilna praca oraz wysokie zarobki. 

Europejskie społeczeństwa starzeją się. Tendencja utrzymuje się już od wielu lat i póki co, nic nie zwiastuje by miała ulec zmianie. W czołówce krajów z podobną sytuacją demograficzną zmagają się m.in. Niemcy, nasi zachodni sąsiedzi. Co za tym idzie, zapotrzebowanie na opiekunów osób starszych wciąż jest duże i jak dotąd nie zapowiada się, by malało. Biorąc pod uwagę powyższe, wiele osób decyduje się podjąć właśnie taką pracę, chcąc zapewnić sobie lepszy byt i stabilne zatrudnienie.

Zapowiada się, iż w najbliższych latach na rynku zleceń nie zabraknie, co potwierdza choćby fakt, że codziennie do baz agencji wpływają nowe oferty pracy. Analizując rynek, okazuje się, iż praca w Polsce na takim samym stanowisku nie zawsze jest w stanie zaspokoić oczekiwania wykwalifikowanych opiekunów, czyniąc tym samym oferty zagraniczne znacznie bardziej atrakcyjnymi pod kątem finansowym. 

Jednak nie tylko opiekunowie z wykształceniem medycznym poszukują doświadczenia zawodowego za granicą. Praca w tej branży to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą sobie dorobić do pensji czy renty, ale również osób, które przez sytuację życiową zostały zmuszone do przekwalifikowania się i rozpoczęcia swego życia zawodowego na nowo. Podejmując zlecenia zagraniczne, opiekun może zarobić kilku krotność tego, co na tym samym stanowisku otrzymałby w Polsce. Taka sytuacja sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na pierwszy krok do zmian. Praca w charakterze opiekuna to zajęcie jednocześnie odpowiedzialne, jak również dobrze płatne. Poza pensjami wypłacanymi w euro, opiekunowie mogą skorzystać z licznych opcji czyniących pracę elastyczną, takich jak możliwość wyboru czasu pracy, okresu trwania kontraktu czy miejsca wykonywania zlecenia.

Firma Bona24 w ramach współpracy zapewnia Państwo szereg udogodnień związanych z organizacją całego wyjazdu. Zapewniamy wysokie zarobki w euro, zawsze podawane netto, a także składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej. Ponadto w ofercie mamy wiele dodatkowych premii za zlecenia podejmowane w okresach świątecznych, bonusy sezonowe i wiele innych. Gwarantujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie, oparte o jasne zasady z możliwością podjęcia pracy na warunkach niemieckich. Firma w całości pokrywa koszt dojazdu osoby delegowanej do Niemiec, jak również powrót do kraju. Opiekun ma zapewnione darmowe zakwaterowanie i wyżywienie na zleceniu, dzięki czemu jego wynagrodzenie nie jest obciążone bieżącym kosztami utrzymania.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!