PROGRAM LOJALNOSCIOWY

Regulamin programu lojalnościowego

§1 Organizator
Organizatorem Programu Lojalnościowego jest firma Bona24 sp.z o.o z siedzibą 03-119 Warszawa, ul Modlińska 184A

§2 uczestnictwo w programie

1. Do Programu przystąpić może Uczestnik, który jest Zleceniobiorcą, świadczącym usługi opiekuńcze na rzecz Organizatora.
2. Przystąpienie do Programu lojalnościowego odbywa się automatycznie – każdy Uczestnik bierze w nim udział, jeśli świadczy usługi opiekuńcze na rzecz Organizatora od momentu uruchomienia Programu.
3. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi opłatami.
4. Uczestnik Programu może brać udział w Programie tylko osobiście, a jego uczestnictwo nie podlega przeniesieniu na inne osoby.

§3 Kryteria przyznawania premii

Zachęcamy do udziału w nowym programie lojalnościowym od Bona24, dedykowanym naszym Opiekunom. Rozumiemy, jak kluczowa jest Wasza codzienna praca i pragniemy podziękować i wynagrodzić Wasz trud.

W ramach inicjatywy, za każdy dzień spędzony z nami na zleceniu otrzymacie dodatkowe 1 €, które zostaną Wam przyznane jako bonus po uzyskaniu kwoty minimum 100 €. Chcemy w ten sposób docenić Waszą determinację i poświęcenie w zapewnianiu komfortu i wsparcia naszym starszym podopiecznym.

Program lojalnościowy Bona24 daje możliwość otrzymywania jeszcze większych nagród, dlatego zapraszamy wszystkich Opiekunów do współpracy, opartej na zaufaniu i dążeniu do sukcesu. Dołączcie do nas już teraz i korzystajcie z atrakcyjnych benefitów naszego programu lojalnościowego!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!